Kul att du har hittat till oss!

Vi svarar gärna på dina frågor och berättar mer om hur vi kan göra skillnad för ditt företag. Maila oss på info@curando.se så hör vi av oss inom kort.

Besöksadress

Fleminggatan 18

112 26 Stockholm

Fakturaadress

Curando Nordic AB

Kung Oskars väg 11c

222 35 Lund

Teamet på Curando

Johan Tinnerholm

VD

johan@curando.se

Åke Knutsson

Ekonomichef

ake@curando.se

Helena Jacobson

Administratör

helena@curando.se

Peter Hedberg

Utvecklingschef

peter@curando.se

Radek Gutowski

Systemutvecklare

radek@curando.se

Leo Lundell

Systemutvecklare

leo@curando.se

Mathilde Thafvelin

Digital marknadsförare

mathilde@curando.se

Hur mycket förlorar ni på dålig kondition hos era medarbetare årligen?

Källa: Nyckeltalsinstitutet

Antal anställda

30 st

Genomsnittslön per månad

25 000 kr

Andel anställda med
god kondition

25 %

Andel anställda med
riktigt dålig kondition

25 %

Ni löper en uppenbar risk att årligen förlora ca 3 Mkr i produktionsvärde

Vill ni veta hur det ser ut hos er på riktigt och höra hur våra beprövade metoder kan hjälpa er att öka produktionsvärdet?

Kontakta oss för mer information